Powozy sportowe
Aron - producent powozów konnych
08.01.2008.

Kolejnym etapem rozwoju firmy stało się zwiększenie produkcji na powozy sportowe (typu spidery, breaki i maratony) przez co zaczęliśmy promować markę na rynku polskim jak 
i europejskim. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ok. 130 modeli powozów różnego typu, które trafiają na rynek Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Korei, Japonii, Holandii, Malty, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Czech, Słowacji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii oraz oczywiście Polski.

Modele powozów sportowych

Należy nadmienić, że produkowane w Polsce powozy stanowią 90 % produkcji światowej. Rocznie produkuje się ok. 84 tys. powozów. Ale jako nieliczni sprzedajemy pod własną firmową nazwą "Aron", "Coyaltix". Celem było stworzenie jak najlepszej jakości powozów sportowych, co nam zdecydowanie się udało. Marka "Aron" zdobyła wśród zawodników i powożących uznanie. Zawodnicy jeżdżący naszymi powozami przekazywali nam swoje uwagi, co spowodowało wprowadzenie nowych technologii oraz poprawienie jakości technicznych. Na turniejach międzynarodowych Mistrzostw Świata bryczki firmy "Aron" zdobywały czołowe miejsca oraz dwukrotnie pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11484