Rozwój firmy Aron po przez sport
Aron - producent powozów konnych
08.01.2008.

Hodowla rozrastała się co spowodowało podjęcie decyzji o przejęcie dużego gospodarstwa rolnego w Podrzeczu. Folwark Podrzecze jest dzierżawiony od 11 lutego 2007 roku od Agencji Nieruchomości Rolnych w Poznaniu. Gospodarstwo ma 92 hektary, które służy poprawie bytu koni (zboże, siano, słoma).

Pałac w Podrzeczu

Na terenie Folwarku znajduję się również pałac, który został wzniesiony około 1848 roku. Wybudowano go w siedzibie rodowej właściciela Mikołaja Beliny - Węgierskiego, ówczesnego dziedzica miasta Gostynia. W okresie międzywojennym pałac należał do rodu Taczanowskich. Architekt budowli dążył do malowniczego rozplanowania brył i stworzenia efektu narastania i rozwoju gmachu. Obiekt był w XIX wieku jeszcze wielokrotnie rozbudowywany i przebudowywany. Nad całością dominują wysokie wieże. Dwa razy w roku na terenie Folwarku odbywają się zawody w powożeniu zaprzęgami jedno-, dwu- i cztero-konnymi, które przyciągają zawodników oraz miłośników koni.

Z czasem postanowiłem także spróbować własnych sił w tej dziedzinie na etapie profesjonalnym. Uczestniczyłem w zawodach w Niemczech, Czechach, Austrii, Polsce. W 2007 roku na Mistrzostwach Polski zdobyłem siódme miejsce. Pozwoliło to na lepsze poznanie potrzeb zawodników i stworzenie odpowiednich modeli powozów przystosowanych do konkurencji w powożeniu zaprzęgami konnymi.

Oprócz prowadzenia firmy jestem również wiceprezesem Klubu Jeździeckiego "Merkury" Daleszyn, prezesem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Powozów Konnych oraz radnym Gminy Dolsk. W prowadzeniu firmy, w różnych działach, pomagają mi trzej bracia, dlatego 
z całą pewnością mogę stwierdzić, iż jest to firma rodzinna. Głównym celem jest jakość oferowanych produktów oraz profesjonalna obsługa klienta.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11484