Uzasadnienie Kapituły
Aron - producent powozów konnych
08.01.2008.

Dziś świat się najadł samochodów, w miastach coraz trudniej żyć, a co dopiero jeździć. Dlatego dziś znowu robią karierę konie i piękne wozy konne, które dominowały w XIX wieku. Dziś świat bogaty wraca do natury. Dlatego niebywałą karierę robią powozy konne, oraz bryczki sportowe. Co ciekawe ta gałąź gospodarki, ma dziś ponad 100 różnych zakładów, które produkują powozy konne i też wozy sportowe. Bo dziś powożenie jest sportem, który zdobywa coraz większą popularność.

Precyzja wykonania

Co ciekawe ta gałąź gospodarki jest ciągle w rozwoju. Dlaczego wygrała firma Aron, bo jest przedsiębiorstwem produkującym powozy konne w kilkudziesięciu wariantach. Jest to możliwe, bo firma korzysta z produkcji całej branży, a to powoduje, że już dziś można montować wozy konne, czy też bryczki do jazdy rekreacyjnej i sportu. Każdy wóz konny, każda bryczka wychodzi z logo firmy. A ta firma pod względem sprzedaży jest na trzecim miejscu na świecie. Po prostu sprzedaje się 130 przepięknych modeli, wykonanych na wysokim poziomie. A firma Aron dziś sprzedaje do Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Korei, Japonii, Francji, Holandii, Malty, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Rosji oraz też w Polsce.

Firma swój sukces odniosła dzięki internetowi, ale dziś nie tylko w internecie towar trzeba pokazać, ale kupca trzeba szukać, na każdy wóz firma daje gwarancję. A wiemy, że wozy sportowe, muszą być solidne, a tą solidność zdobywa się w zawodach, tak jak to jest w formule pierwszej.

Mówią, że jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym powozy konne w kilkudziesięciu wariantach. Produkujemy pojazdy rekreacyjne i sportowe według zamówień indywidualnych klientów. Służymy wszelką radą i pomocą nie tylko przy transakcji zakupu, gdy nasi klienci potrzebują części zamiennych czy też mają pytania.

Pomagamy tym, którzy nie maja jeszcze doświadczenia przy zakupie powozów. Staramy się odpowiadać na wszelkie pytania i rozstrzygać najmniejsze wątpliwości.

Ich dewizą jest dokładność i solidność, staramy się ciągle podnosić jakość produktów po przez ciągłe wprowadzanie ciekawych rozwiązań technicznych mówią. Ich pojazdy są testowane przez ich team sportowy na krajowych i światowych zawodach w powożeniu. Mamy stały kontakt z naszymi klientami odbierając ich uwagi, w ten sposób poprawiamy jakość wyrobów.

Przyznając "Kryształowy Puchar Polski" oraz "Złoty Medal" braliśmy pod uwagę wielką gamę różnorodnych powozów konnych i też sportowych. Aron był najlepszy. To, że firma wprowadziła do Polski rasę koni kladrub jest jej wielkim sukcesem. Są to konie kare i siwe w szczególności nadające się do powozów konnych i bryczek. Te piękne wozy zakupił świat, to one są świadectwem możliwości produkcyjnych, pięknych powozów konnych. To te wozy pokazują, że Aron to dziś firma światowa. Ta branża systematycznie się rozwija i dziś Polacy są w tej dziedzinie najlepsi. Kapituła z wielkim uznaniem przyjęła informację, że większość firm działa w Wielkopolsce.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11484