Szanowni Państwo!
Autor: Redakcja   
18.08.2009.

Ataner działa na rynku 19 lat, w tym czasie Ataner wybudował blisko 7 tysięcy mieszkań, które zamieszkuje ok. 30 tys. poznaniaków. W mieście Poznaniu jest widoczny, to oni jako pierwsi swoje firmowe budynki opatrzyli firmowym znakiem.

Lokale biurowe w ramach zespołu apartamentowego przy ul. Kutrzeby w Poznaniu

Lokale biurowe i mieszkalne przy ul. Kutrzeby w Poznaniu

Os. przy ul. Karpia i Sielawy. Przykład połączenia mieszkań z domkami jednorodzinnymi.

Budynek mieszkalno – usługowy przy ul. Bukowskiej

BUDYNEK MIESZKALNO USŁUGOWY U ZBIEGU ULIC PALACZA I RYNARZEWSKIEJ

Oprócz budowania zarządzają budynkami, mieszkaniami. Mieszkańcy są zadowoleni, co sprawia, że budynki są stale utrzymywane w dobrym stanie technicznym. Ataner przez swoje projekty budynków odmienił Poznań. Miasto stało się piękniejsze, dowodem na to jest zdobywanie coraz większego zaufania wśród poznaniaków. Zdarza się, że drugie pokolenie danej rodziny zamieszkuje w budynkach Atanera. Przyznając „Kryształowy Puchar Polski” oraz „Złoty Medal” uznaliśmy Atanera za najlepszą Deweloperską Firmę w Polsce. Ta firma pokazała, że można budować budynki mieszkalne ładnie, które zdobią Poznań.

Dziś Ataner Poznań, Salwator w Krakowie, Hossa z Trójmiasta oraz, J.W. Constrution z Warszawy, to najbardziej znane marki deweloperów w Polsce. Całą „Naszą Wielkopolskę” poświęciliśmy pięknym budynko Atanera, pokazaliśmy to co nam najbardziej się podoba. Ataner to firma z której jesteśmy dumni, to Ataner przyczynił się do tego, że poznaniacy chcą mieszkać w Poznaniu.

Polanka 1 i 2

Zespół mieszkaniowy POLANKA 2 przy ul. Katowickiej na poznańskiej Łacinie to największa inwestycja mieszkaniowa w Wielkopolsce, licząca 1100 mieszkań. Razem z wybudowanym obok wcześniej osiedlem POLANKA 1 znajduje się tam blisko 2000 mieszkań, w których mieszka w sumie ok. 6000 osób, a więc tyle co w przeciętnym polskim mieście powiatowym.

Zespół mieszkaniowy POLANKA 2 został podzielony na 6 mniejszych osiedli z systemem telewizji dozorowej, parkingami podziemnymi, i zlokalizowanymi na parterach niektórych domów sklepami oraz punktami usługowymi. Tzw. mała architektura, kameralne place zabaw, trawniki, drzewa i krzewy ozdobne stanowią atrakcyjne uzupełnienie nowoczesnych budynków. W centrum zespołu znajduje się ogólnodostępny rynek – agora z piękną fontanną obleganą przez mieszkańców w szczególnie tak upalne dni jakie mamy ostatnio w Poznaniu.

Budownictwo użyteczności publicznej
budynki biurowe

ATANER realizuje także kompleksowo budynki biurowe wysokiej klasy. Współczesne biurowce muszą zapewniać komfort i bezpieczeństwo pracującym w nim ludziom, a także ochronę zgromadzonego w budynku mienia przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ich eksploatacji. Jest to możliwe jedynie w tzw. budynkach inteligentnych, wyposażonych w system informatyczny zarządzający wszystkimi instalacjami technicznymi.

Takim właśnie budynkiem jest wybudowany przez ATANER biurowiec klasy A Delta przy ul. Towarowej w Poznaniu. Znalazło w nim swoją siedzibę kilka najprężniejszych wielkopolskich firm. Takim obiektem jest także wybudowany przy ul. Dąbrowskiego na poznańskich Jeżycach kolejny biurowiec firmy ATANER -Omega. Zastosowane technologie oraz najwyższej jakości materiały sprawią, że będzie on jednym z najnowocześniejszych biurowców klasy A w Poznaniu.

 
« poprzedni artykuł