Hydrobudowa-6 S.A.
Bilfinger Berger Polska
04.03.2008.

Hydrobudowa-6 specjalizuje się w dostarczaniu klientom usług z dziedziny szeroko pojętego budownictwa. Doświadczenie i wiedza fachowa w budowaniu, infrastrukturze i usługach przemysłowych stawia firmę na pozycji liderów polskiego rynku.

Nowy most w Koninie

Istniejąca na polskim rynku od 1947 r. należy obecnie do największych i najbardziej doświadczonych firm budowlanych w kraju. Głównym akcjonariuszem firmy od 1994 r. jest międzynarodowy koncern budowlany Bilfinger Berger AG z siedzibą w Mannheim w Niemczech. Dzięki umiejętnemu łączeniu posiadanego przez koncern know-how z potencjałem: polskiego przedsiębiorstwa, firma i jej pracownicy zapewniają klientom usługi na najwyższym poziomie. Ale nic nie stoi w miejscu. Postęp technologiczny w świecie budownictwa, a także wzrost ryzyka wymaga od kadry zarządzającej i pracowników firmy systematycznego podnoszenia specjalistycznych umiejętności, dużej wiedzy z zakresu zasad bezpieczeństwa oraz profesjonalnych zachowań w miejscu pracy.

Od zarania swojego istnienia Hydrobudowa-6 podejmowała się realizacji odpowiedzialnych zadań począwszy od powojennej odbudowy infrastruktury technicznej stolicy. Dziś swoim zasięgiem działań obejmuje cały kraj. Dzięki pozyskaniu inwestora strategicznego, firmy Bilfinger Berger, posiada dostęp do nowoczesnych technologii z sukcesem stosowanych przez przedsiębiorstwa należące do koncernu na całym świecie. Tym samym wzrosła konkurencyjność firmy, bowiem tu w Polsce, jak i w każdym innym punkcie naszego globu, mogą dostarczyć klientowi taką samą, wysoką jakość usług.

Obecnie firma koncentruje się na realizowaniu inwestycji ekologicznych i infrastrukturalnych finansowanych z funduszy europejskich.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11484