ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Srebrny Medal dla SERETIDE

W konkursie na "Lek Dwudziestolecia", ogłoszonym przez Redakcję miesięcznika Gazeta Farmaceutyczna, Seretide( flucticasoni propionas, samlmeterolum ) firmy GlaxoSmithKline otrzymał srebrny medal. Nagroda została wręczona podczas Dnia Polskiej Farmacji (17 maja 2012r.) w Galerii Porczyńskich w Warszawie.
 
GlaxoSmithKline (GSK) to globalna firma farmaceutyczna

GlaxoSmithKline (GSK) to globalna firma farmaceutyczna, zatrudniająca ponad 96 tyś. osób w 100 krajach na całym świecie. Posiada 12 centrów badawczo-rozwojowych, w których pracuje ponad 12 tyś. naukowców,oraz 80 fabryk leków i szczepionek na całym świecie. GSK to firma produkująca leki i szczepionki wykorzystywane zarówno w walce z chorobami cywilizacyjnymi, jak i rzadkimi. Głównymi obszarami terapeutycznymi firmy są choroby układu oddechowego, neurologia, wirusologia, antybiotykoterapia, onkologia, dermatologia. Wśród pracowników GSK znalazło się aż 5 laureatów nagrody Nobla, którzy dokonali przełomowych odkryć w dziedzinie medycyny i farmacji.

 
Nowoczesny zakład w Poznaniu

Polska jest nadal atrakcyjna dla innowacyjnych inwestorów: GlaxoSmithKline zainwestowała 75 min zł w produkcję leków w Poznaniu

 
 
Certyfikat Glaxo Smith Kline
Filtruj     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji Autor
22.05.2012. Srebrny Medal dla SERETIDE Redakcja
04.01.2012. GlaxoSmithKline (GSK) to globalna firma farmaceutyczna Redakcja
09.12.2011. Nowoczesny zakład w Poznaniu Redakcja
09.12.2011. Certyfikat dla Glaxo Smith Kline Redakcja
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 4 z 4