ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Kapituła Nagrody Gospodarczej

Kapituła Nagrody Gospodarczej, która działa przy Stowarzyszeniu Ruch Regionalny Wielkopolan przyznała “KRYSZTAŁOWY PUCHAR POLSKI" oraz “ZŁOTY MEDAL" dla najlepszego konsorcjum firm z grupy Bilfinger Berger: HB-6, WPRD, PPRM w Polsce

Kapituła Nagrody Gospodarczej uzasadnia

Kapituła Nagrody Gospodarczej działa przy stowarzyszeniu Ruch Regionalny Wielkopolan, celem tego Ruchu są silne gospodarcze regiony. Kapituła od 9 lat przyznaje "Kryształowy Puchar Polski" oraz "Złoty Medal", dla najlepszych firm w Polsce. Dotychczas nagrodziliśmy około 60 firm, gdzie ich produkcja roczna przekracza już 100 mld. złotych. Przez 5 lat inna firma z nagrodzonej branży nie może dostać tej nagrody. Kapitułę reprezentują ludzie zasłużeni dla Wielkopolski.

 
Koncern Bilfinger Berger AG

Grupa Kapitałowa Hydrobudowa-6 należąca do międzynarodowego koncernu Bilfinger Berger AG jest jednym z wiodących holdingów budowlanych na rynku polskim. Największe przedsiębiorstwa tworzące grupę to:

  • Hydrobudowa-6,
  • Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych
  • Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych.
 
Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych

Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych od 1945 r., jest jedną z wiodących firm i budownictwa mostowego na rynku polskim, a od roku 2005 przedsiębiorstwo stało się, poprzez Hydrobudowę-6 S.A., członkiem Grupy Kapitałowej Bilfinger Berger.

 
Bilfinger Berger Polska, dawniej: WPRD

Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych specjalizuje się w realizacji istotnych dla gospodarki inwestycji drogowych i lotniskowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zatrudnionych specjalistów oraz rzetelności, firma zajmuje znaczącą pozycję na rynku. Setki kilometrów dróg, ulic, tras szybkiego ruchu i lotnisk w Polsce, a także w Czechach, Libii i Iraku zostało wykonanych przez Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych.

 
Hydrobudowa-6 S.A.

Hydrobudowa-6 specjalizuje się w dostarczaniu klientom usług z dziedziny szeroko pojętego budownictwa. Doświadczenie i wiedza fachowa w budowaniu, infrastrukturze i usługach przemysłowych stawia firmę na pozycji liderów polskiego rynku.

 
Bilfinger Berger Polska
Filtruj     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji Autor
27.08.2008. Kapituła Nagrody Gospodarczej Redakja
27.08.2008. Koncern Bilfinger Berger AG Redakcja
05.03.2008. Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Redakcja
05.03.2008. Bilfinger Berger Polska, dawniej: WPRD Redakcja
04.03.2008. Hydrobudowa-6 S.A. Redakcja
 
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 5 z 5