Wielkie otwarcie 500 sklepu sieci Lidl w Komornikach
Redaktor: Administrator   
17.10.2013.

To uroczyste wydarzenie zainaugurował Dyrektor Regionu Lidl Polska oraz Wójt Gminy Komorniki, a wszyscy przybyli goście mogli skorzystać z licznych atrakcji i promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

mamy 500 sklepów w Polsce


Uroczystość otwarcia 500. sklepu rozpoczęła się od słów powitania wygłoszonych przez Dyrektora Regionu Lidl Polska – pana Ryszarda Machoja, które zostały przypieczętowane przecięciem wstęgi przez Wójta gminy Komorniki – pana Jana Brodę. W wydarzeniu brali udział również licznie zgromadzeni klienci, na których już od samego rana czekała kawa wraz z ciepłymi, pachnącymi croissantami prosto z pieca. Dla gości zorganizowano również całodniowe atrakcje m.in. grilla i kulinarne show, a dla młodszych klientów malowanie twarzy, animacje i pokazy szczudlarzy.

Dodatkowo w godzinach popołudniowych przybyłym gościom wręczono słodką i pyszną niespodziankę. Paweł Małecki – Mistrz Polski Cukierników, który wraz z Pascalem Brodnickim i Karolem Okrasą tworzą trio Lidla inspirujące Polaków do nowych kulinarnych odkryć, przygotował specjalnie na tę okazję 7 piętrowy tort o wadze ok. 200-220 kg. Każdy z gości miał zatem wyjątkową okazję, aby zasmakować jedną z 2 tysięcy porcji tego specjalnego tortu.

Firma Lidl chciała poznać zdanie mieszkańców Komornik na temat budowy pierwszego sklepu swojej sieci w Komornikach, dlatego też zleciła agencji badawczej TSN Polska przeprowadzenie badania opinii wśród mieszkańców miejscowości w dniach 14-17 września.

Z badania wynika, że aż 91% z 500 ankietowanych popiera pomysł otwarcia nowego sklepu Lidl, z czego aż uważa, że jest to bardzo dobry pomysł. Ponadto zdecydowana większość badanych (86%) deklaruje, że prawdopodobnie będzie robić zakupy w nowym sklepie Lidl.

„500. sklep sieci Lidl w Polsce to ważny krok w rozwoju sieci naszych sklepów. Liczne przybycie mieszkańców gminy na uroczystość otwarcia sklepu oraz zaangażowanie władz gminy potwierdzają zasadność inwestycji w Komornikach. Wierzymy, że nasi nowi Klienci z wielką przyjemnością będą zaopatrywać się codziennie w produkty naszej sieci.”

– podsumowuje Patrycja Kamińska, PR Manager Lidl Polska.
 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11826