ARTYKUŁY
Z KATEGORII
15 lat Polski w Unii Europejskiej


1 maja 2004 r. - Polska została przyjęta do Unii Europejskiej
 
Czytaj o Wilhelmie II budowniczym centrum Poznania


JEŻELI PAŃSTWO NIE PRZECZYTACIE TEGO ARTYKUŁU NIE ZROZUMIECIE NIGDY WIELKOPOLSKI
 
STOP KOPALNI!


Życie oddamy, ale ziemi nie oddamy.
 
Żeby Wielkopolski nie okradali idziemy w kierunku Katalonii


Tak powinno być rozliczone 16 województw, dlaczego rządy tego nie robią?
 
Pendolino pociąg dla mieszkańców Warszawy

Koszt tego przedsięwzięcia

PKP kupiło 20 składów Pendolino za 400 min. euro, ale cały kon­trakt licząc w tym budowę zaplecza technicznego i utrzymanie tych pociągów przez 17 lat, bo na tyle opiewa ten kontrakt - to do­datkowy koszt 665 min euro.

 
Polska Regionalna ma 16 regionów

Co trzeba zrobić, żeby w Polsce żyło się lepiej.

Samorządowi przekazać uprawnienia polityczne (ustawodawcze). Jest to najdalsza forma "upodmiotowienia" regionu.
 
Czy można powiększyć Poznań o sąsiednie gminy

Czy można powiększyć Poznań o sąsiednie gminy. Prezydent Jacek jaśkowiak chce to zrobić, ale nie wie jak.

 
CZYTAJ NASZĄ WIELKOPOLSKĘ - KLIKNIJ ARCHIWUM


Archiwum otwiera wszystkie numery Naszej Wielkopolski. Wybierasz ten numer co cię interesuje. Masz ikonę POBIERZ. Musisz kliknąć i po kilku sekundach ukazuje ci się cały numer Naszej Wielkopolski. Teraz już możesz przeglądać poszczególne artykuły Naszej Wielkopolski. Naszą Wielkopolskę możesz czytać i też wykorzystywać nasze artykuły, tylko zaznacz, że pochodzą z Naszej Wielkopolski.
 
 
25 Wybitnych Wielkopolan

Tu się Polska zaczęła


Na 25-lecie II Rzeczypospolitej wybraliśmy 25 najwybitniejszych Wielkopolan.

Obchodzimy w tym roku 25 - lecie powstania demokratycznej Polski, jest to wspaniały rok, gdzie możemy podsumować nasze wspaniałe osiągnięcia.
 
Wielkie otwarcie 500 sklepu sieci Lidl w Komornikach
Redaktor: Redakcja   
17.10.2013.

To uroczyste wydarzenie zainaugurował Dyrektor Regionu Lidl Polska oraz Wójt Gminy Komorniki, a wszyscy przybyli goście mogli skorzystać z licznych atrakcji i promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

mamy 500 sklepów w Polsce


Uroczystość otwarcia 500. sklepu rozpoczęła się od słów powitania wygłoszonych przez Dyrektora Regionu Lidl Polska – pana Ryszarda Machoja, które zostały przypieczętowane przecięciem wstęgi przez Wójta gminy Komorniki – pana Jana Brodę. W wydarzeniu brali udział również licznie zgromadzeni klienci, na których już od samego rana czekała kawa wraz z ciepłymi, pachnącymi croissantami prosto z pieca. Dla gości zorganizowano również całodniowe atrakcje m.in. grilla i kulinarne show, a dla młodszych klientów malowanie twarzy, animacje i pokazy szczudlarzy.

Dodatkowo w godzinach popołudniowych przybyłym gościom wręczono słodką i pyszną niespodziankę. Paweł Małecki – Mistrz Polski Cukierników, który wraz z Pascalem Brodnickim i Karolem Okrasą tworzą trio Lidla inspirujące Polaków do nowych kulinarnych odkryć, przygotował specjalnie na tę okazję 7 piętrowy tort o wadze ok. 200-220 kg. Każdy z gości miał zatem wyjątkową okazję, aby zasmakować jedną z 2 tysięcy porcji tego specjalnego tortu.

Firma Lidl chciała poznać zdanie mieszkańców Komornik na temat budowy pierwszego sklepu swojej sieci w Komornikach, dlatego też zleciła agencji badawczej TSN Polska przeprowadzenie badania opinii wśród mieszkańców miejscowości w dniach 14-17 września.

Z badania wynika, że aż 91% z 500 ankietowanych popiera pomysł otwarcia nowego sklepu Lidl, z czego aż uważa, że jest to bardzo dobry pomysł. Ponadto zdecydowana większość badanych (86%) deklaruje, że prawdopodobnie będzie robić zakupy w nowym sklepie Lidl.

„500. sklep sieci Lidl w Polsce to ważny krok w rozwoju sieci naszych sklepów. Liczne przybycie mieszkańców gminy na uroczystość otwarcia sklepu oraz zaangażowanie władz gminy potwierdzają zasadność inwestycji w Komornikach. Wierzymy, że nasi nowi Klienci z wielką przyjemnością będą zaopatrywać się codziennie w produkty naszej sieci.”

– podsumowuje Patrycja Kamińska, PR Manager Lidl Polska.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »