Generał Władysław Sikorski zginął w katastrofie lotniczej na Gibraltarze?
13.11.2009.

Na podstawie badań Dariusz Baliszewski rozpropagował teorię, że generał został zamordowany nim na Gibraltarze wsiadł na pokład samolotu. Zrobili to Anglicy i żołnierze polscy, przeciwnicy Sikorskiego.

Ta walka w 1939 roku była początkiem powstania Polski wzdłuż granicy Odry i Nysy. Przesunęliśmy Polskę na Zachód, a trwało to ponad 1000 lat. Myśl zachodnia zwyciężyła. Czyli ofiary polskich żołnierzy nie poszły na marne.

Muzeum Armii „Poznań” na poznańskiej Cytadeli.

Piszemy o tym jak Sikorski rozliczył się z rządem Ignacego Mościckiego, oficerami i Naczelnym Wodzem Polski gen. dyw. Edwardem Śmigłym-Rydzem. Niemcy nas Poznaniaków wybrali w 1943r. i zawieźli do Katynia. Pokazali nam groby polskich oficerów, każdy żołnierz miał dziurę w tyle głowy. Niemcy tłumaczyli nam, że oni strzelali na wprost. Każdy, kto był tam, był pewien, że to robota sowietów. Niemcy wozili uczestników wyjazdu katyńskiego po zakładach pracy. Jasne jest, że jeżeli Sikorski przywiózł materiały obciążające sowietów za Katyń z Afryki, to dla Anglii, te materiały mogły popsuć relacje Ameryki i Anglii z Rosją Sowiecką. Dlaczego wszystkie materiały o katastrofie Anglicy utajnili na kilkadziesiąt lat? Czego Anglia się boi – prawdy, że zabili Sikorskiego? To samo robi dziś Rosja, przyznaje się do Katynia, ale materiałów NKWD nam nie udostępnia. Czego się boją? I jeszcze jedna sprawa, co się stało z córką Sikorskiego??? Wszyscy milczą. Polacy powiedzieli wprost, że Anglicy przekazali córkę Majskiemu, a on zabrał ją do Rosji Sowieckiej. Rosja w tej sprawie milczy i też Anglicy. Bo to jest wstyd, że 400 tys. Polaków walczyło obok Anglii, żeby pokonać Niemców, dziesiątki tysięcy żołnierzy polskich zginęło, a oni za lojalność mordują Sikorskiego? I w końcu Polskę oddają w ręce Rosji Bolszewickiej. Bo Polska już się nie liczyła, a wojna trwała nadal, trzeba było pokonać Japonię, do tego Amerykanom Związek Sowiecki był potrzebny.

„Boje Armii „Poznań” to wielka karta naszej narodowej epopei”.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11826