WYBORY W 2011 ROKU - JAKA POLSKA
Autor: Redakcja   
05.09.2011.

Dlaczego Józef Piłsudski był przeciwnikiem partii politycznych. Mówił: " Formalnie w partii w Polsce jest tylko 4 procent ludności. No a gdzie jest te pozostałe 96 procent? A z tego to trzeba odrzucić tych co są w partii dla własnego interesu. Dlatego tych partyjnych ideowych ludzi jest minimalny procent."

"Jakiej Polski chcemy" - proszę wejść do ARCHIWUM NASZEJ WIELKOPOLSKI i przeczytać cały numer 102

Ale czy partie obecne dzis w Polsce mają koncepcję takich zmian, które by poprawiły życie Polaków? Każdy dziś widzi, że nie mają. Przedwojenną Polskę uratował samorząd, który był w gminie, powiecie, województwie i też autonomia Śląska. Obecne partie w Polsce nie wiedzą jak nowocześnie zorganizować Polskę, dlatego piszemy jakiej my chcieliśmy Polski. Czasami się zastanawiamy, czy my Polacy jesteśmy tak nieudolni bo nie umiemy mądrze zorganizować Polski, żeby żyło nam się lepiej. Gdy ogląda się telewizję to widać PO i PiS i nam opowiadają co nam dadzą jak wygrają wybory? To są obietnice bez pokrycia, Polska jest zadłużona i trzeba rozpocząć od spłacania długów. Obecny system wyborczy nie służy obywatelom, służy partiom silnym, które zawsze poprzez listy wsadzają do Sejmu a potem do rządu swoich kolegów i to nieudolnych. To dziś widać. Gdyby nie Unia Europejska, to stalibyśmy nadal w miejscu. Ale Unia w kryzysie i pieniądze mogą też się skończyć? Co wtedy zrobią partie polityczne, które chcą Polską rządzić.

Oni będą startować w wyborach! Sprawdź, kim są.

Do Sejmu kandyduje prawie 7 000, a do Senatu blisko 500 osób. Jak spośród takiej liczby ubiegających się o mandat wybrać tych, którzy najlepiej będą reprezentowali nasze interesy.

WIELKOPOLANIE!

Nie głosujcie na ludzi z innych Regionów Polski. Tylko na tych, którzy tu mieszkają na stałe. To komuniści wprowadzili ten zwyczaj. Nam Wielkopolanom wmawiali "My jesteśmy od rządzenia, a Wy od roboty", Teraz żadna partia nie może nam przysyłać kandydatów, którzy nie mieszkają na stałe w Wielkopolsce.

Tę informację przekaż dalej

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11826