Walka PO o Poznań?
Autor: Ludwik Ratajczak   
17.03.2010.

W Głosie Wielkopolskim przeczytałem, że w styczniu Platforma Obywatelska przedstawi swojego kandydata na prezydenta Poznania. Kto może wygrać z Ryszardem Grobelnym? To jest zasadnicze pytanie bo ja w szeregach PO i PiS takiego kandydata nie widzę.

Donald Tusk, jak za dawnych czasów przywiózł nam Pasło Wiśniewską i to był błąd, bo my mamy dość przywożonych kandydatów. Bo gdyby zrobili konwencję i na niej w Poznaniu ją wybrali delegaci, miała by szanse poprawić swój wynik. Platforma Obywatelska głośno myśli i chcą wysłać Grobelnego do Sejmu. To ma być nagroda za rezygnację z prezydentury? Jak to czytam to głowa mnie boli, co to za wspaniała nagroda dla Prezydenta Poznania, ma być posłem w Sejmie. Przecież Grobelny w Sejmie był by niczym. Czy widać w Sejmie warszawskim Wielkopolan? Nie widać, nie ma po prostu śladu po nich. Dlatego prezydent Wrocławia, dobrze powiedział, z tego stanowiska można iść tylko na prezydenta RP. Chciał to zrobić ale zapomniał, że rządzi Platforma, a ona ma swoich kandydatów na prezydenta. Tak mu zaczęli przeszkadzać, że zawiesił swoją kampanię na prezydenta Polski. Cokolwiek opozycja wobec Ryszarda Grobelnego powie, to tylko są słowa nic nie znaczące. Bo dorobek Prezydenta Poznania, jest tak wielki, że znów mieszkańcy miasta Poznania wybiorą Ryszarda Grobelnego na Prezydenta Poznania.

Prezydent Poznania

Ps. Czy obecna sytuacja przeszkadza Platformie? Czy nie lepiej rządzić miastem przy udziale obecnego prezydenta? To jest temat do przemyślenia, ale to już nie nasza sprawa.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11826