Image
ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Robert Lewandowski, wzór do naśladowania dla wszystkich piłkarzy w Polsce

Presja i oczekiwania. Wiem, jakie są, wiem, czego się ode mnie oczekuje. To może rodzić ogromną pre­sję, ale od dłuższego czasu pracuję nad tym, żeby jej nie ulegać.
 
 
Kibice włoscy w Poznaniu

Włochy - Chorwacja 1:1 Finał Włochy - Hiszpania 0:4
 
Chorwacja dzielnie walczyła w Poznaniu

Chorwacja - Irlandia 3:1 Chorwacja - Włochy 1:1
 
 
 
Euro 2012 zakończone - Hiszpania miastrzem Europy

Jesteśmy już po największej imprezie w Polsce. Poznań świetnie zdał egzamin, wszystkie służby zasłużyły na pochwałę. Najlepsi byli poznaniacy, którzy przyjęli gorąco Irlandczyków, Chorwatów iWłochów. Wszyscy nas chwalili i ich telewizje pokazywały Poznań.
 
Euro 2012 to największy sukces Poznania w powojennej Polsce

Komuniści byli przeciw Poznaniowi "Listkiewicz przyznaje, że decyzja o kolejności miast jaka zapadła 3 miesiące temu, miała kontekst polityczny".
 
Polska liga karze Lecha i Śląsk za śpiewanie piosenek

Znowu "Przegląd Sportowy" donosi - "kary za wulgarną fetę?".
Michał Guz

"Przegląd Sportowy" - "Wrocławscy chórzyści surowo ukarani"
 
Lech ma nowego trenera Mariusza Rumaka

Ostatnia konferencja Bakero - trenera Lecha
Dziennikarze zaatakowali, trenera, tłumacz mu tłumaczył, słuchał, ale się nie odzywał. W końcu mówił 10 minut, a tłumacz przetłumaczył w ciągu jednej minuty i nie odpowiedział na żadne pytanie dziennikarzy. Jeżeli taki sam dialog był między zawodnikami i trenerem, to nie można było spodziewać się dobrej gry Lecha.
 
Leszno miastem sportu żużlowego
Sport i rozrywka
14.12.2007.

Józef Dworakowski, prezes Unii Leszno wraz z 10 osobowym komitetem organizacyjnym, na czele którego stanął Ireneusz Igielski, menadżer Unii Leszno, zdali egzaminy celująco, przeprowadzając zawody Grand Prix i World Cup.

Zacięte zawody

Unia Leszno powstała 8 maja 1939 r. z inicjatywy Stanisława Ciesielskiego. Dopiero w 1949 roku rozegrano rozgrywki drużynowe Mistrzostw Polski. Mistrzem została Unia Leszno. Lata 1949 - 54 to pasmo zwycięstw, Unia leszno przez 6 lat zdobywała zaszczytny tytuł drużynowego mistarza Polski. To wtedy zabłysła gwiazda Alfreda Smoczyka. Żeby stadion się zapełniał kibicami trzeba lat pracy, sukcesów to wtedy ma się kibiców. Dziś Leszno może bez problemu organizować, najważniejsze imprezy żużlowe na poziomie Europejskim. Można śmiało powiedzieć, że Leszno dziś jest stolicą polskiego żużlu.

Prezes Unii Leszno Józef Dworakowski powiedział: “W zamierzeniach pragnęliśmy, aby atmosfera wokół stadionu imienia Alfreda Smoczyka przypominała rodzinny piknik. Przez tzry dni kibice, którzy zawitali do Leszna z różnych zakątków kraju i z zagranicy, napewno nie narzekali na nudę. Program rozrywkowy był naprawdę atrakcyjny. Dlatego jestem spokojny, że turnieje Grand Prix w najbliższych latach będą wspaniałą promocją Leszna.


Wspaniali kibice Unii Leszno podobni do kibiców Lecha Pozanań

 
« poprzedni artykuł