ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Robert Lewandowski, wzór do naśladowania dla wszystkich piłkarzy w Polsce

Presja i oczekiwania. Wiem, jakie są, wiem, czego się ode mnie oczekuje. To może rodzić ogromną pre­sję, ale od dłuższego czasu pracuję nad tym, żeby jej nie ulegać.
 
 
Kibice włoscy w Poznaniu

Włochy - Chorwacja 1:1 Finał Włochy - Hiszpania 0:4
 
Chorwacja dzielnie walczyła w Poznaniu

Chorwacja - Irlandia 3:1 Chorwacja - Włochy 1:1
 
 
 
Euro 2012 zakończone - Hiszpania miastrzem Europy

Jesteśmy już po największej imprezie w Polsce. Poznań świetnie zdał egzamin, wszystkie służby zasłużyły na pochwałę. Najlepsi byli poznaniacy, którzy przyjęli gorąco Irlandczyków, Chorwatów iWłochów. Wszyscy nas chwalili i ich telewizje pokazywały Poznań.
 
Euro 2012 to największy sukces Poznania w powojennej Polsce

Komuniści byli przeciw Poznaniowi "Listkiewicz przyznaje, że decyzja o kolejności miast jaka zapadła 3 miesiące temu, miała kontekst polityczny".
 
Polska liga karze Lecha i Śląsk za śpiewanie piosenek

Znowu "Przegląd Sportowy" donosi - "kary za wulgarną fetę?".
Michał Guz

"Przegląd Sportowy" - "Wrocławscy chórzyści surowo ukarani"
 
Lech ma nowego trenera Mariusza Rumaka

Ostatnia konferencja Bakero - trenera Lecha
Dziennikarze zaatakowali, trenera, tłumacz mu tłumaczył, słuchał, ale się nie odzywał. W końcu mówił 10 minut, a tłumacz przetłumaczył w ciągu jednej minuty i nie odpowiedział na żadne pytanie dziennikarzy. Jeżeli taki sam dialog był między zawodnikami i trenerem, to nie można było spodziewać się dobrej gry Lecha.
 
Nasza propozycja na stadion Warty
03.10.2008.

Sprzedaliśmy za grosze stadion Warty duńskiej firmie TK Development. Od razu chciała budować supermarket, a gdy nie dostała zgody, razem ze spółką Von der Heyden Goup chcieli na tym miejscu "klina zieleni", wybudować osiedle?

W 1972 Lech – Zawisza Bydgoszcz. Był to mecz o pierwszą ligę, Lech wygrał 1:0.
Padł rekord frekfencji – 60 tys. osób. Tego rekordu w najbliższym stuleciu się nie poprawi.

To dopiero był by skandal gdyby do tego doszło. Prezydent Ryszard Grobelny powiedział nie. Głośno myślimy? Na boisku hokeja na trawie powstało kino. Obok sprzedano boisko lekkoatletyczne. W czasie okupacji, było przez Niemców idealnie utrzymane. W zimie, było wielkie lodowisko, oświetlone, dla Polaków i Niemców. A w pierwszej części boiska, było boisko hokeja na lodzie. My myśleliśmy, że to boisko będzie przekazane Akademii Wychowania Fizycznego, ale na nim dziś powstaje osiedle. Nie wolno fotografować, tak jak za komuny. Czego sie boją? Dlatego pytamy się kto podjął decyzję żeby na boisku lekkoatletycznym powstało osiedle???

Wymyślili sobie osiedle "Nowa Wilda" i wtedy by dopiero na Poznaniakach zarabiali. Według nas ma tu powstać stadion w kształcie podkowy z wielką scena dla koncertów masowych. Był by to stadion lekkoatletyczny i piłkarski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »