Nasza propozycja na stadion Warty
03.10.2008.

Sprzedaliśmy za grosze stadion Warty duńskiej firmie TK Development. Od razu chciała budować supermarket, a gdy nie dostała zgody, razem ze spółką Von der Heyden Goup chcieli na tym miejscu "klina zieleni", wybudować osiedle?

W 1972 Lech – Zawisza Bydgoszcz. Był to mecz o pierwszą ligę, Lech wygrał 1:0.
Padł rekord frekfencji – 60 tys. osób. Tego rekordu w najbliższym stuleciu się nie poprawi.

To dopiero był by skandal gdyby do tego doszło. Prezydent Ryszard Grobelny powiedział nie. Głośno myślimy? Na boisku hokeja na trawie powstało kino. Obok sprzedano boisko lekkoatletyczne. W czasie okupacji, było przez Niemców idealnie utrzymane. W zimie, było wielkie lodowisko, oświetlone, dla Polaków i Niemców. A w pierwszej części boiska, było boisko hokeja na lodzie. My myśleliśmy, że to boisko będzie przekazane Akademii Wychowania Fizycznego, ale na nim dziś powstaje osiedle. Nie wolno fotografować, tak jak za komuny. Czego sie boją? Dlatego pytamy się kto podjął decyzję żeby na boisku lekkoatletycznym powstało osiedle???

Wymyślili sobie osiedle "Nowa Wilda" i wtedy by dopiero na Poznaniakach zarabiali. Według nas ma tu powstać stadion w kształcie podkowy z wielką scena dla koncertów masowych. Był by to stadion lekkoatletyczny i piłkarski.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11826