ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Robert Lewandowski, wzór do naśladowania dla wszystkich piłkarzy w Polsce

Presja i oczekiwania. Wiem, jakie są, wiem, czego się ode mnie oczekuje. To może rodzić ogromną pre­sję, ale od dłuższego czasu pracuję nad tym, żeby jej nie ulegać.
 
 
Kibice włoscy w Poznaniu

Włochy - Chorwacja 1:1 Finał Włochy - Hiszpania 0:4
 
Chorwacja dzielnie walczyła w Poznaniu

Chorwacja - Irlandia 3:1 Chorwacja - Włochy 1:1
 
 
 
Euro 2012 zakończone - Hiszpania miastrzem Europy

Jesteśmy już po największej imprezie w Polsce. Poznań świetnie zdał egzamin, wszystkie służby zasłużyły na pochwałę. Najlepsi byli poznaniacy, którzy przyjęli gorąco Irlandczyków, Chorwatów iWłochów. Wszyscy nas chwalili i ich telewizje pokazywały Poznań.
 
Euro 2012 to największy sukces Poznania w powojennej Polsce

Komuniści byli przeciw Poznaniowi "Listkiewicz przyznaje, że decyzja o kolejności miast jaka zapadła 3 miesiące temu, miała kontekst polityczny".
 
Polska liga karze Lecha i Śląsk za śpiewanie piosenek

Znowu "Przegląd Sportowy" donosi - "kary za wulgarną fetę?".
Michał Guz

"Przegląd Sportowy" - "Wrocławscy chórzyści surowo ukarani"
 
Lech ma nowego trenera Mariusza Rumaka

Ostatnia konferencja Bakero - trenera Lecha
Dziennikarze zaatakowali, trenera, tłumacz mu tłumaczył, słuchał, ale się nie odzywał. W końcu mówił 10 minut, a tłumacz przetłumaczył w ciągu jednej minuty i nie odpowiedział na żadne pytanie dziennikarzy. Jeżeli taki sam dialog był między zawodnikami i trenerem, to nie można było spodziewać się dobrej gry Lecha.
 
STADIONY W POLSCE 20012
Autor: Redakcja   
19.06.2009.

W Gdańsku twierdzą, że ich stadion jest najpiękniejszym stadionem w Polsce, to samo mówią we Wrocławiu. Te stadiony to trwały ślad po Mistrzostwach Euro w 2012 roku. Ale zawsze musimy pamiętać , że liga ma 16 drużyn. Dlatego poniżej pokazujemy dwa piękne stadiony budowane przez Legię w Warszawie i też piękny stadion w Lubinie. Zagłębie Lubin z takim stadionem powinno grać w Ekstra Klasie. Te stadiony pokazują, że Polska po Euro 2012 przybliży się do Europy Zachodniej. Będzie to już inna Polska

Stadion Warszawa Stadion Chorzów Stadion Wrocław Stadion Kraków Stadion Gdańsk Stadion Poznań Stadion Legii Stadion Zagłębia Lubin

DWA STADIONY NARODOWE

Stadion Narodowy w Warszawie ma być najpiękniejszym stadionem w Europie. Warszawa buduje drugi stadion dla drużyny Legii. Jest bardzo ładnym stadionem na 35 tys widzów. Wiadomo, że Legia nigdy nie będzie grała na stadionie Narodowym, to samo dotyczy Polonii Warszawa, która pięknie zmodernizowała swój stadion i dla tego klubu jest to wystarczający obiekt.

Stadion Narodowy będzie czekał na mecze reprezentacji, a wiemy, że w Warszawie nie ma widowni na tak wielki stadion, nawet jak będzie grała reprezentacja. Drugi stadion Narodowy jest w Chorzowie, po modernizacji też będzie pięknym obiektem. Każdy kibic wie, że Śląsk piłką stoi i na każdy mecz reprezentacji stadion jest pełen widzów. I teraz trzeba się zastanowić czy ten obiekt śląski będzie dobrze wykorzystany po Mistrzostwach Euro 2012. Warszawa wyeliminuje stadion w Chorzowie z gry reprezentacji?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »