Sting w Poznaniu na otwarcie stadionu Euro 2012
Autor: Redakcja   
18.11.2010.
Stadion ma być otwarty 20 września 2010 roku. Byliśmy z Redakcją na meczu Warty, udostepniono nam trybunę starą północną.

Władze Poznania przekonują, że ten cały bałagan zostanie usunięty i powstanie nowa utwardzona powierzchnia parkingowa na otwarcie stadionu?

Ociążała konstrukcja betonowa, wszędzie strasznie brudno, siedzenia bez koloru, brak wind. Projektanci jakby zapomnieli o tej trybunie, dlatego prymitywne, blaszane połączenie z nową częścia stadionu. Wokół stadionu potworny bajzel. Ta część będzie gotowa wraz z ul. Bułgarską może w listopadzie 2011 roku .

Jak dojedzie w tym bałaganie Sting wraz z Orkiestrą Symfoniczną Royal Philharmonic Concert Orchestra. Dziś już specjalisci ocenili stadiony na Euro 2010 r. Najlepszy stadion jest w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Legii, a które miejsce zajmuje Poznań? Wybudowano stadion ociążały – zobacz konstrukcja dachu, tak można budować gdyby dach miał byc ze stali, ale może i dobrze - nie grozi zawalenie przez śnieg. Powstał stadion sztukowany, w złym miejscu usadowiony, bez parkingów. Jedyna zaleta tego stadionu, to dobra widoczność z każdego miejsca. Stadionem powinien zarządzać Lech, może wraz z miastem. Jeżeli wygra ktoś inny, to Lech będzie grać we Wronkach, Warta przy Drodze Dębińskiej.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11826