ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Robert Lewandowski, wzór do naśladowania dla wszystkich piłkarzy w Polsce

Presja i oczekiwania. Wiem, jakie są, wiem, czego się ode mnie oczekuje. To może rodzić ogromną pre­sję, ale od dłuższego czasu pracuję nad tym, żeby jej nie ulegać.
 
 
Kibice włoscy w Poznaniu

Włochy - Chorwacja 1:1 Finał Włochy - Hiszpania 0:4
 
Chorwacja dzielnie walczyła w Poznaniu

Chorwacja - Irlandia 3:1 Chorwacja - Włochy 1:1
 
 
 
Euro 2012 zakończone - Hiszpania miastrzem Europy

Jesteśmy już po największej imprezie w Polsce. Poznań świetnie zdał egzamin, wszystkie służby zasłużyły na pochwałę. Najlepsi byli poznaniacy, którzy przyjęli gorąco Irlandczyków, Chorwatów iWłochów. Wszyscy nas chwalili i ich telewizje pokazywały Poznań.
 
Euro 2012 to największy sukces Poznania w powojennej Polsce

Komuniści byli przeciw Poznaniowi "Listkiewicz przyznaje, że decyzja o kolejności miast jaka zapadła 3 miesiące temu, miała kontekst polityczny".
 
Polska liga karze Lecha i Śląsk za śpiewanie piosenek

Znowu "Przegląd Sportowy" donosi - "kary za wulgarną fetę?".
Michał Guz

"Przegląd Sportowy" - "Wrocławscy chórzyści surowo ukarani"
 
Lech ma nowego trenera Mariusza Rumaka

Ostatnia konferencja Bakero - trenera Lecha
Dziennikarze zaatakowali, trenera, tłumacz mu tłumaczył, słuchał, ale się nie odzywał. W końcu mówił 10 minut, a tłumacz przetłumaczył w ciągu jednej minuty i nie odpowiedział na żadne pytanie dziennikarzy. Jeżeli taki sam dialog był między zawodnikami i trenerem, to nie można było spodziewać się dobrej gry Lecha.
 
Sting w Poznaniu na otwarcie stadionu Euro 2012
Autor: Redakcja   
18.11.2010.
Stadion ma być otwarty 20 września 2010 roku. Byliśmy z Redakcją na meczu Warty, udostepniono nam trybunę starą północną.

Władze Poznania przekonują, że ten cały bałagan zostanie usunięty i powstanie nowa utwardzona powierzchnia parkingowa na otwarcie stadionu?

Ociążała konstrukcja betonowa, wszędzie strasznie brudno, siedzenia bez koloru, brak wind. Projektanci jakby zapomnieli o tej trybunie, dlatego prymitywne, blaszane połączenie z nową częścia stadionu. Wokół stadionu potworny bajzel. Ta część będzie gotowa wraz z ul. Bułgarską może w listopadzie 2011 roku .

Jak dojedzie w tym bałaganie Sting wraz z Orkiestrą Symfoniczną Royal Philharmonic Concert Orchestra. Dziś już specjalisci ocenili stadiony na Euro 2010 r. Najlepszy stadion jest w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Legii, a które miejsce zajmuje Poznań? Wybudowano stadion ociążały – zobacz konstrukcja dachu, tak można budować gdyby dach miał byc ze stali, ale może i dobrze - nie grozi zawalenie przez śnieg. Powstał stadion sztukowany, w złym miejscu usadowiony, bez parkingów. Jedyna zaleta tego stadionu, to dobra widoczność z każdego miejsca. Stadionem powinien zarządzać Lech, może wraz z miastem. Jeżeli wygra ktoś inny, to Lech będzie grać we Wronkach, Warta przy Drodze Dębińskiej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »