ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Robert Lewandowski, wzór do naśladowania dla wszystkich piłkarzy w Polsce

Presja i oczekiwania. Wiem, jakie są, wiem, czego się ode mnie oczekuje. To może rodzić ogromną pre­sję, ale od dłuższego czasu pracuję nad tym, żeby jej nie ulegać.
 
 
Kibice włoscy w Poznaniu

Włochy - Chorwacja 1:1 Finał Włochy - Hiszpania 0:4
 
Chorwacja dzielnie walczyła w Poznaniu

Chorwacja - Irlandia 3:1 Chorwacja - Włochy 1:1
 
 
 
Euro 2012 zakończone - Hiszpania miastrzem Europy

Jesteśmy już po największej imprezie w Polsce. Poznań świetnie zdał egzamin, wszystkie służby zasłużyły na pochwałę. Najlepsi byli poznaniacy, którzy przyjęli gorąco Irlandczyków, Chorwatów iWłochów. Wszyscy nas chwalili i ich telewizje pokazywały Poznań.
 
Euro 2012 to największy sukces Poznania w powojennej Polsce

Komuniści byli przeciw Poznaniowi "Listkiewicz przyznaje, że decyzja o kolejności miast jaka zapadła 3 miesiące temu, miała kontekst polityczny".
 
Polska liga karze Lecha i Śląsk za śpiewanie piosenek

Znowu "Przegląd Sportowy" donosi - "kary za wulgarną fetę?".
Michał Guz

"Przegląd Sportowy" - "Wrocławscy chórzyści surowo ukarani"
 
Lech ma nowego trenera Mariusza Rumaka

Ostatnia konferencja Bakero - trenera Lecha
Dziennikarze zaatakowali, trenera, tłumacz mu tłumaczył, słuchał, ale się nie odzywał. W końcu mówił 10 minut, a tłumacz przetłumaczył w ciągu jednej minuty i nie odpowiedział na żadne pytanie dziennikarzy. Jeżeli taki sam dialog był między zawodnikami i trenerem, to nie można było spodziewać się dobrej gry Lecha.
 
Sukces Poznania
Redaktor: Administrator   
18.11.2010.
Robert Werle prezes Automobilklubu Wielkopolska: "Tor Poznań" – jest jedynym takim obiektem w Polsce.

Tor Samochodowy długość: 4083m, szerokość: 12m
Tor Kartingowy długość: 1480m, szerokość 12m

Robert Kubica:

To nie jest tor dla Formuły 1, świat poszedł do przodu ale bez tego toru nie mogliśmy się szkolić. Tu też w młodości startowałem. Około 90 tys. Widzów odwiedziło Tor Poznań, żeby zobaczyć Roberta Kubicę kierowcę Formuły 1. To pokazuje jakie zainteresowanie ma Formułą 1 w Poznaniu.

Dla firmy RENAULT była to wspaniała promocja. Po raz pierwszy od powstania III RP Poznań był we wszystkich stacjach telewizyjnych w Polsce. Zresztą nie tylko Poznania nie ma w telewizjach warszawskich, ale nie ma też Polski. Warszawa stale pokazuje pępek warszawski – okolice Sejmu i rządu. Co ważne teraz musieli pokazać ten tor, który został wybudowany 30 lat temu. My pierwsi pokazaliśmy Polsce, jak ważne są wyścigi samochodowe. Pokazaliśmy, że Poznań kocha sport, to widać na Lechu – nowy stadion, Malta, Tor Poznań, to wizytówki Poznania. Czy Polska doczeka się Formuły 1 – Kubica twierdzi, że nie. Ale gdyby stolica była w Poznaniu, to napewno byśmy mieli Formułę 1, a Stadion Narodowy byśmy wybudowali z bieżnią. Jeśli Jarosław Kaczyński dojdzie do władzy to w Polsce będzie Olimpiada. Ale wybory przegrał. Kto teraz będzie chciał Olimpiady w Warszawie. Obecny stadion ma kosztować 1.700 mln. zł.. Kto dał takie pieniądze? A jak będzie Olimpiada w Warszawie, to trzeba będzie wybudować nowy stadion Narodowy z bieżnią, gdzie tu strategiczne myślenie stolicy. A wmawiają całej Polsce od Zygmunta III Wazy, że umieją rządzić Polską.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »