ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Honorowy medal

„Verba docent – exempla trahunt” „ Słowa uczą – przykłady pociągają” dla Prezesa WGRO S.A. Grzegorza Hempowicza.
 
 
Programy edukacyjne i konkursy dla najmłodszych

Od 2003 roku WGRO S.A. realizuje program edukacyjny dla najmodszych „Z kwiatami za pan brat”. Program ma na celu przyblienie dzieciom kwiatów i rolin ozdobnych oraz pokazanie najmodszym jak wane s one w yciu kadego czowieka. Do sierpnia 2010 roku przeprowadzono 7 edycji programu.
 
Znak towarowy " Produkt z WGRO S.A"

Zgodnie z tendencjami światowymi rynki hurtowe dla wyróżnienia kupowanych na nich produktów, wprowadzają własne znaki towarowe. Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. w Poznaniu od kilku lat realizuje program promocyjny pod własnym zarejestrowanym znakiem towarowym "Produkt z WGRO S.A.".
 
Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. w Poznaniu wizytówką Poznania i całego Regionu Wielkopols

W Poznaniu prekursorem budowy nowoczesnej infrastruktury rynkowej w Polsce. Od Poznania wszystko się zaczęło.
 
Podróż na Antarktydę

Drugą była wyprawa turystyczno-naukowa lodołamaczem z Ushuaia - najbardziej na południe wysuniętego miasteczka-portu na Ziemi Ognistej w Argentynie.
 
Mój pobyt w Brazylii

Pomimo wielu zajęć i działań Grzegorz Hempowicz uczestniczył w kilku wyprawach w różne rejony świata. Najbardziej utkwiły mu w pamięci dwie wyprawy: do Brazylii, gdzie razem z członkami Stowarzyszenia Sołtysów Polskich uczestniczył w spotkaniu z tamtejszą Polonią.
 
Wybitny Wielkopolanin Grzegorz Hempowicz

Urodzony 24 lutego 1945 roku, w pierwszym dniu oswobodzonego Poznania, jako prawdopodobnie jedyny nowonarodzony Poznaniak w tym dniu.
 
FLORYSTYKA NA WGRO S.A.
Redaktor: Redakcja   
18.11.2010.
W organizowaniu imprez florystycznych WGRO S.A na stałe współpracuje z kilkudziesięcioma zawodowymi florystami z kraju i zagranicy. Od początku te formy aktywności cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony aktualnych i potencjalnych klientów rynku.

Uczestnicy warsztatów florystycznych dla zaawansowanych podczas układania dekoracji ślubnych w kościele.

Na warsztatach florystycznych dla zaawansowanych uczestnicy uczyli się tworzyć kompozycje na stelażach.

Bezpłatny pokaz florystyczny „Pani Lato w kwiatowej woni” dla Klientów WGRO S.A.

Podstawowy kurs bukieciarski uczy początkujących florystów tworzenia kompozycji na każdą okazję i przystosowuje do pracy w kwiaciarni.

Działalność florystyczna na WGRO S.A. koncentruje się na organizowaniu:

  • podstawowych kursów bukieciarskich,
  • warsztatów florystycznych dla zaawansowanych
  • pokazów i gali florystycznych

W 2005 roku WGRO S.A. otrzymała akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w zakresie kształcenia ustawicznego w ramach podstawowego kursu bukieciarskiego. W zakresie organizacji i finansowania kursów dla bezrobotnych WGRO S.A. na stałe współpracuje z Powiatowymi Urzędami Pracy oraz Europejskim Funduszem Społecznym. Zdobyta na kursach i pokazach wiedza pozwoliła wielu osobom uatrakcyjnienie oferty handlowej a przede wszystkim na założenie lub rozszerzenie własnej działalności gospodarczej lub podjęcie pracy w kwiaciarni.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »