Znak towarowy " Produkt z WGRO S.A"
Redaktor: Administrator   
18.11.2010.
Zgodnie z tendencjami światowymi rynki hurtowe dla wyróżnienia kupowanych na nich produktów, wprowadzają własne znaki towarowe. Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. w Poznaniu od kilku lat realizuje program promocyjny pod własnym zarejestrowanym znakiem towarowym "Produkt z WGRO S.A.".

Poszukiwane przez dzieci magnesy na lodówkę prezentujące owoce i warzywa oraz znak towarowy „Produkt z WGRO S.A.”

Pomagamy operatorom Gildii dostawcom owoców i warzyw oraz sprzedawcom promować ich produkty. Rynki hurtowe na całym świecie wyróżniają się tym, że oferują towary świeże, mają znacznie szerszą ofertę niż inne podmioty na rynku i zapewniają prawidłowe warunki bezpieczeństwa obrotu żywnością zgodne z obowiązującymi w świecie systemami zapewnienia jakości.

Akcja na razie nakierowana jest na dystrybucję. Gildia zawiera porozumienia ze sklepami detalicznymi, które zobowiązują się do dołożenia należytej staranności w oferowaniu produktów pochodzących z Wielkopolskiej Gildii Rolno - Ogrodniczej S.A. oraz zapewnienia odpowiedniego ich oznakowania i eksponowania.

Sklepy otrzymują też różne gadżety ze znakiem towarowym np. plakaty reklamowe, zawieszki cenowe, torby na warzywa i owoce, magnesy na lodówki. kalendarze itp. Gildia organizuje szkolenia dla pracowników sklepów uczestniczących w programie znaku. Zapewnia promocję znaku w mediach: prasie , radio i telewizji oraz na targach i wystawach, która zachęca do kupna produktów ogrodniczych z niej pochodzących w około 400 sklepach uczestniczących w programie promocyjnym " Produkt z WGRO S.A". Rynek pokrywa wszystkie koszty tej promocji.

 
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER in /components/com_sef/cache/shCacheContent.php on line 11484