ARTYKUŁY
Z KATEGORII
Honorowy medal

„Verba docent – exempla trahunt” „ Słowa uczą – przykłady pociągają” dla Prezesa WGRO S.A. Grzegorza Hempowicza.
 
 
Programy edukacyjne i konkursy dla najmłodszych

Od 2003 roku WGRO S.A. realizuje program edukacyjny dla najmodszych „Z kwiatami za pan brat”. Program ma na celu przyblienie dzieciom kwiatów i rolin ozdobnych oraz pokazanie najmodszym jak wane s one w yciu kadego czowieka. Do sierpnia 2010 roku przeprowadzono 7 edycji programu.
 
FLORYSTYKA NA WGRO S.A.

W organizowaniu imprez florystycznych WGRO S.A na stałe współpracuje z kilkudziesięcioma zawodowymi florystami z kraju i zagranicy. Od początku te formy aktywności cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony aktualnych i potencjalnych klientów rynku.
 
Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. w Poznaniu wizytówką Poznania i całego Regionu Wielkopols

W Poznaniu prekursorem budowy nowoczesnej infrastruktury rynkowej w Polsce. Od Poznania wszystko się zaczęło.
 
Podróż na Antarktydę

Drugą była wyprawa turystyczno-naukowa lodołamaczem z Ushuaia - najbardziej na południe wysuniętego miasteczka-portu na Ziemi Ognistej w Argentynie.
 
Mój pobyt w Brazylii

Pomimo wielu zajęć i działań Grzegorz Hempowicz uczestniczył w kilku wyprawach w różne rejony świata. Najbardziej utkwiły mu w pamięci dwie wyprawy: do Brazylii, gdzie razem z członkami Stowarzyszenia Sołtysów Polskich uczestniczył w spotkaniu z tamtejszą Polonią.
 
Wybitny Wielkopolanin Grzegorz Hempowicz

Urodzony 24 lutego 1945 roku, w pierwszym dniu oswobodzonego Poznania, jako prawdopodobnie jedyny nowonarodzony Poznaniak w tym dniu.
 
Znak towarowy " Produkt z WGRO S.A"
Redaktor: Redakcja   
18.11.2010.
Zgodnie z tendencjami światowymi rynki hurtowe dla wyróżnienia kupowanych na nich produktów, wprowadzają własne znaki towarowe. Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A. w Poznaniu od kilku lat realizuje program promocyjny pod własnym zarejestrowanym znakiem towarowym "Produkt z WGRO S.A.".

Poszukiwane przez dzieci magnesy na lodówkę prezentujące owoce i warzywa oraz znak towarowy „Produkt z WGRO S.A.”

Pomagamy operatorom Gildii dostawcom owoców i warzyw oraz sprzedawcom promować ich produkty. Rynki hurtowe na całym świecie wyróżniają się tym, że oferują towary świeże, mają znacznie szerszą ofertę niż inne podmioty na rynku i zapewniają prawidłowe warunki bezpieczeństwa obrotu żywnością zgodne z obowiązującymi w świecie systemami zapewnienia jakości.

Akcja na razie nakierowana jest na dystrybucję. Gildia zawiera porozumienia ze sklepami detalicznymi, które zobowiązują się do dołożenia należytej staranności w oferowaniu produktów pochodzących z Wielkopolskiej Gildii Rolno - Ogrodniczej S.A. oraz zapewnienia odpowiedniego ich oznakowania i eksponowania.

Sklepy otrzymują też różne gadżety ze znakiem towarowym np. plakaty reklamowe, zawieszki cenowe, torby na warzywa i owoce, magnesy na lodówki. kalendarze itp. Gildia organizuje szkolenia dla pracowników sklepów uczestniczących w programie znaku. Zapewnia promocję znaku w mediach: prasie , radio i telewizji oraz na targach i wystawach, która zachęca do kupna produktów ogrodniczych z niej pochodzących w około 400 sklepach uczestniczących w programie promocyjnym " Produkt z WGRO S.A". Rynek pokrywa wszystkie koszty tej promocji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »